O mnie

Jestem lekarzem rodzinnym,  który na co dzień leczy dzieci i dorosłych. Bardzo chętnie dzielę się wiedzą medyczną i uważam, że współczesny lekarz  powinien odważnie wychodzić zza biurka i starać się przekazywać swą wiedzę nie tylko w gabinecie, ale też poprzez wszystkie media.
 

Postanowiłem założyć blog medyczny, gdzie będę tłumaczył leczenie popularnych chorób zarówno sposobami domowymi, jak i typowo lekarskimi.  Będę również dzielić się swoimi  przemyśleniami związanymi z medycyną.

Bardzo chętnie pojawiam się w mediach, wielokrotnie występowałem jako ekspert medyczny w programie „Pytanie na śniadanie” w TVP 2, występowałem także w TVN oraz w serii filmów „Bez ściemy” sponsorowanych przez Polska the Times. Osobiście wyreżyserowałem kilkanaście krótkometrażowych filmów fabularnych nagradzanych na krajowych Festiwalach Filmowych.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, specjalizację rozpocząłem w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha 1a w Warszawie, od tamtego czasu odbyłem liczne Staże Kliniczne   oraz Kursy medyczne, pracuje na co dzień w Poradniach Medycyny Rodzinnej oraz jako lekarz „investigator” w badaniach klinicznych nad lekami. W 2019 roku uczestniczyłem w projekcie P&M Partners wdrożenia działań projakościowych w Podstawowej Opiece Zdrowotnej. Obecnie prowadzę także szkolenia i wykłady pt „Zdrowie w pracy”, w której zwracam uwagę na to jak być maksymalnie wydajnym pracownikiem przy jednocześnie zdrowym trybie życia.

Back to Top